Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Szkolenia dla opiekunów osób zależnych!!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z realizacją projektu „Opiekun rodzinny nie musi być sam. Program wsparcia opiekunów rodzinnych osób zależnych w domach” serdecznie zaprasza na szkolenie wszystkie osoby zajmujące się opieką nad osobami chorymi, starszymi oraz osobami z niepełnosprawnościami (członkami rodziny).

13 września 2019
Czytaj więcej o: Szkolenia dla opiekunów osób zależnych!!

„Egzoszkielet dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym”

PCPR w Gliwicach ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie „Droga do sprawności”, którego realizatorem jest Przychodnia Technomex w Gliwicach przy ul. Szparagowej 15. Przychodnia Technomex przystąpiła do realizacji projektu dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym. Głównym celem projektu jest usprawnienie chodu przy pomocy bionicznego szkieletu zewnętrznego EksoGT™.

4 września 2019
Czytaj więcej o: „Egzoszkielet dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym”

Godziny ciszy w Auchan!

Godziny ciszy w Auchan!

Przyciemnione światła, brak muzyki i nadawanych komunikatów, wyłączone telewizory – tak wyglądają „Godziny ciszy” w sklepach Auchan. Początkowo zostały wprowadzone z uwagi na klientów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, jednak spotkały się z tak ciepłym przyjęciem pozostałej klienteli, że sieć zdecydowała rozszerzyć akcję na wszystkie sklepy w Polsce.

13 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Godziny ciszy w Auchan!