Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

STARSI MŁODSZYM - projekt międzypokoleniowy

Jesteś czynnym lub emerytowanym nauczycielem? Praca z dziećmi  sprawia Ci przyjemność?
A może chciałbyś zrobić coś dobrego dla innych?

Jeżeli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to jesteś kimś, kogo szukamy.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach organizuje akcje pomocy dzieciom, które potrzebują wsparcia w nauce. W związku z tym szukamy nauczycieli, którzy dysponują czasem, chęcią i wiedzą, aby wesprzeć naszych podopiecznych.

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w pokoju nr 200 lub 228 oraz pod numerem  telefonu 32 301 50 39, gdzie udzielimy szczegółowych informacji.

9 listopada 2018

Informacja

Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w dniu 27 października 2018 r. (sobota) będzie czynne w godzinach: od godz. 7.30 do godz. 13.30.

25 października 2018

Informacja o rządowym programie "Dobry start"

Szanowni Państwo

W związku z wejściem w życie z dniem 01 czerwca 2018r. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 maja 2018r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” informujemy, że wnioski o przyznanie świadczenia w ramach powyższego programu będzie można składać do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach od dnia 01 sierpnia 2018r.

Wnioski o przyznanie świadczenia należy złożyć w formie papierowej (na załączonych poniżej wzorach drukówlub przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej.

14 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Informacja o rządowym programie "Dobry start"