Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Oferta Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

12 czerwca 2019

Bezpłatne szkolenia dla osób pracujących

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do zapoznania się z ofertą „Szkoły Komputerowej Impuls” z siedzibą w Gliwicach, która prowadzi nabór    na bezpłatne szkolenia dla osób pracujących.

12 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Bezpłatne szkolenia dla osób pracujących

Zajęcia klubowe w WTZ

W związku z drugą turą naboru wystąpień o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ” Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zachęca do składania wniosków przez podmioty, które mogłyby prowadzić Zajęcia klubowe  w WTZ w terminie od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020r.

 

Zbliżająca się tura naboru wystąpień o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ” dotyczy zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2019 r. do dnia 31 stycznia 2020 r.). Dofinansowanie kosztów jest przyznawane w formie miesięcznej stawki osobowej, która wynosi 400,00 zł.

Szczegóły dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej Funduszu www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/program-zajecia-klubowe-w-wtz/tresc-programu

 

Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt wyznaczenia terminu naboru wystąpień samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych na realizację programu od dnia 1 czerwca do dnia 30 czerwca br.

23 maja 2019