Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Ponowne zaproszenie do udziału w postępowaniu na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” wraz z otoczeniem.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do ponownego udziału w postępowaniu na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” wraz z otoczeniem. Nastąpiła zmiana w minimum programowym wycieczki, punkt programu - Kampus Eureka (zmiana w nazwie i lokalizacji).

28 września 2020
Czytaj więcej o: Ponowne zaproszenie do udziału w postępowaniu na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” wraz z otoczeniem.

Informacja o udzieleniu zamówienia dot. postępowania na organizację kursu komputerowego ECDL BASE z egzaminem.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwiacch informuje o udzieleniu zamówienia podmiotowi na realizacj kursu komputerowego ECDL Base z egzaminem dla uczestników projektu "Wsparcie na starcie"

25 września 2020
Czytaj więcej o: Informacja o udzieleniu zamówienia dot. postępowania na organizację kursu komputerowego ECDL BASE z egzaminem.

Unieważnienie postępowania na organizację jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum w Żarkach dla uczestników projektu "Wsparcie na starcie"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach unieważnia postępowanie nr 11/2020/RPO2 na organizację jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum w Żarkach dla uczestników projektu "Wsparcie na starcie".

24 września 2020