Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zaproszenie do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Zoo i Afrykarium we Wrocławiu dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” wraz z otoczeniem.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Zoo i Afrykarium we Wrocławiu dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” wraz z otoczeniem.

7 lipca 2020
Czytaj więcej o: Zaproszenie do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Zoo i Afrykarium we Wrocławiu dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” wraz z otoczeniem.

Protokół z czynności otwarcia ofert

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z upływem terminu składania ofert na organizację treningu budowania realcji w rodzinie dla uczestników projektu „Wsparcie na Starcie” (Zapytanie ofertowe nr 5/2020/RPO2) w załączeniu przedstawia protokół z otwarcia ofert, które wpłynęły.

7 lipca 2020

Zaproszenie do udziału w postępowaniu na przeprowadzenie usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w postępowaniu na przeprowadzenie usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

19 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Zaproszenie do udziału w postępowaniu na przeprowadzenie usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.