Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Szacowanie wartości zamówienia na przeprowadzenie usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

18.03.2019 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach informuje, że został przedłużony termin składania ofert w związku z ogłoszonym szacowaniem wartości zamówienia na przeprowadzenie usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

 Zapraszamy do udziału w szacowaniu oraz do złożenia oferty do dnia 21 marca 2019 r. do godz. 13:00.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

Treść szacowania wraz z załącznikami dostępna jest w załączonym dokumencie.

Szacowanie

Zał. nr 1 zestawienie osób 

Zał. nr 2 oferta wykonawcy 

12.03.2019 r.

            Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z ogłoszonym zaproszeniem do złożenia oferty w ramach szacowania wartości zamówienia na realizację usług o charakterze zdrowotnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” informuję, że konieczne jest doprecyzowanie zapisów w części 2 szacowania – dot. terapii czaszkowo – krzyżowej pkt. m) - Wymagania wobec Wykonawcy usługi.

Doprecyzowany zapis

Wykonawca prowadzący Terapię krzyżowo – czaszkową powienien posiadać:

  • Ukończony kurs – minimum sześciomodułowy z Terapii Czaszkowo – Krzyżowej zakończony uzykaniem ceryfikatu z każdego modułu

 

 

8 marca 2019

Szacowanie wartości zamówienia na przeprowadzenie Treningu budowania relacji w rodzinie dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie Treningu budowania relacji w rodzinie dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

Treść szacowania wraz z załącznikami dostępna jest w załączonym dokumencie.

Szacowanie

Zał. nr 1 charakterystyka grup

7 marca 2019

Informacja o udzieleniu zamówienia na realizację kursu o charakterze edukacyjnym – Polski Język Migowy - dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach informuje o udzieleniu zamówienia podmiotowi na realizację kursu o charakterze edukacyjnym – Kurs Polskiego Języka Migowego - dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” (dot. części 7 postępowania nr 16/2018/RPO2). 

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Informacja

3 października 2018