Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja o wyborze najkorzystniejszych ofert w związku z zakończeniem postępowania nr 16/2018/RPO2 dot. realizacji KURSÓW O CHARAKTERZE EDUKACYJNYM DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „WSPARCIE NA STARCIE”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z zakończeniem postępowania nr 16/2018/RPO2 dot. realizacji KURSÓW O CHARAKTERZE EDUKACYJNYM DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „WSPARCIE NA STARCIE” informuje o wyborze najkorzystniejszych ofert.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Informacja

13 września 2018

Informacja dotycząca złożonych ofert w związku z zakończeniem postępowania nr 16/2018/RPO2 dot. realizacji kursów o charakterze edukacyjnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z zakończeniem postępowania nr 16/2018/RPO2 dot. realizacji kursów o charakterze edukacyjnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” informuje o złożonych ofertach.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Protokół

5 września 2018

Zaproszenie do udziału w postępowaniu nr 16/2018/RPO2 na świadczenie usługi w postaci zorganizowania kursów edukacyjnych dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w postępowaniu nr 16/2018/RPO2 na świadczenie usługi w postaci zorganizowania kursów edukacyjnych dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

 

Treść Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wraz z

załącznikami dostępna jest w załączonych dokumentach.

 

SIWZ

Załącznik nr 1 do SIWZ

Załącznik nr 2 do SIWZ

Załącznik nr 3 do SIWZ

Załącznik nr 4 do SIWZ

Załącznik nr 3 do umowy

Załącznik nr 4 do umowy

Załącznik nr 5 do umowy

Załącznik nr 1 do dziennika zajęć

Załącznik nr 2 do dziennika zajęć

Załącznik nr 3 do dziennika zajęć

Załącznik nr 4 do dziennika zajęć

24 sierpnia 2018