Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Protokół z otwarcia ofert 13/2020/RPO2

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z upływem terminu składania ofert na organizację jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” (Zapytanie ofertowe nr 13/2020/RPO2) w załączeniu przestawia protokół z otwarcia ofert, które wpłynęły.

9 października 2020
Czytaj więcej o: Protokół z otwarcia ofert 13/2020/RPO2

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie spotkania podsumowującego dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w zapytaniu ofertowym na przeprowadzenie spotkania podsumowującego dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

8 października 2020
Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie spotkania podsumowującego dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na realizację kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczestników projektu ,, Wsparcie na starcie”.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach, w związku z zakończonym postępowaniem nr 12/2020/RPO2 na organizację kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczestników projektu ,,Wsparcie na starcie”, informuje, że w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty.

6 października 2020
Czytaj więcej o: Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na realizację kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczestników projektu ,, Wsparcie na starcie”.