Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przedłużenie terminu szacowania wartości zamówienia na przeprowadzenie warsztatów rozwoju zainteresowań dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz społeczności lokalnych

 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach informuje, że został przedłużony termin składania ofert w związku z ogłoszonym szacowaniem wartości zamówienia na organizację warsztatów rozwoju zainteresowań dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz społeczności lokalnych.

19 lipca 2019
Czytaj więcej o: Przedłużenie terminu szacowania wartości zamówienia na przeprowadzenie warsztatów rozwoju zainteresowań dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz społeczności lokalnych

Szacowanie wartości zamówienia na świadczenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz ich otoczenia.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz ich otoczenia.

18 lipca 2019
Czytaj więcej o: Szacowanie wartości zamówienia na świadczenie usługi w postaci zorganizowania jednodniowej wycieczki wyjazdowej do Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN w Żarkach dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz ich otoczenia.

Szacowanie wartości zamówienia na przeprowadzenie warsztatów rozwoju zainteresowań dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz społeczności lokalnych.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do udziału w szacowaniu wartości zamówienia na przeprowadzenie warsztatów rozwoju zainteresowań dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz społeczności lokalnych.

12 lipca 2019
Czytaj więcej o: Szacowanie wartości zamówienia na przeprowadzenie warsztatów rozwoju zainteresowań dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” oraz społeczności lokalnych.