Jesteś tutaj: Start / Zamówienia Publiczne

Zamówienia Publiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja o udzieleniu zamówienia na realizację kursu o charakterze edukacyjnym – Polski Język Migowy - dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach informuje o udzieleniu zamówienia podmiotowi na realizację kursu o charakterze edukacyjnym – Kurs Polskiego Języka Migowego - dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie” (dot. części 7 postępowania nr 16/2018/RPO2). 

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Informacja

3 października 2018

Informacja o udzieleniu zamówienia poszczególnym podmiotom na realizację usługi w postaci zorganizowania kursów o charakterze edukacyjnym dla uczestników projektu „Wsparcie na starcie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w informuje o udzieleniu zamówienia poszczególnym podmiotom na realizację usługi w postaci zorganizowania kursów o charakterze edukacyjnym dla uczestników projektu „WSPARCIE NA START”.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Informacja

1 października 2018

Informacja o wyborze najkorzystniejszych ofert w związku z zakończeniem postępowania nr 16/2018/RPO2 dot. realizacji KURSÓW O CHARAKTERZE EDUKACYJNYM DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „WSPARCIE NA STARCIE”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z zakończeniem postępowania nr 16/2018/RPO2 dot. realizacji KURSÓW O CHARAKTERZE EDUKACYJNYM DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „WSPARCIE NA STARCIE” informuje o wyborze najkorzystniejszych ofert.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Informacja

13 września 2018