Jesteś tutaj: Start / Konkurs ofert 2017

Konkurs ofert 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

- Uchwała nr 622/2017 Zarządu Powiatu Gliwickiego z dnia 6 czerwca 2017 r., w sprawie wyboru podmiotów, którym przyznano dotacje w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”

06.06.2017

 - Uchwała Zarządu Powiatu Gliwickiego w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym

- Uchwała Zarządu Powiatu Gliwickiego w sprawie naboru kandydatów na członków komisji konkursowej ds. udzielenia dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym

03.02.2017

- Uchwała nr 528/2017 Zarządu Powiatu Gliwickiego z dnia 3 lutego 2017 r., w sprawie wyboru podmiotów, którym przyznano dotacje w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”

01.03.2017

- Uchwała nr 546 Zarządu Powiatu Gliwickiego z 28 lutego 2017 r. ws. ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”

- Uchwała nr 547 Zarządu Powiatu Gliwickiego z 28 lutego 2017 r. ws.ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej ds. udzielenia dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”

31.03.2017

- Uchwała nr 573/2017 Zarządu Powiatu Gliwickiego z dnia 31 marca 2017 r. w sprawie wyboru podmiotów, którym przyznano dotacje w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”

26.04.2017

- Uchwała nr 594/2017 Zarządu Powiatu Gliwickiego z dnia 25 kwietnia 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”

- Uchwała nr 595/2017 Zarządu Powiatu Gliwickiego z dnia 25 kwietnia 2017 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej ds. udzielenia dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego realizacji kursów i szkoleń o charakterze zawodowym i edukacyjnym w ramach projektu „Nowy start w lepszą przyszłość”